Saunamaja rent, konverentsid turismitalu harjumaal, sünnipäeva koht, peokoht, pulmakoht, pulmad - Endla Talu

Avaleht

Koppelmaa koduleheleKoppelmaa-kodulehele-all

Koppelmaa Jaanituli 2015, Endla turismitalus.

23.06.15 toimub endla turismitalus Koppelmaa Jaanituli. Esinevad Koit Toome, Bad Orange ja Õhtut juhib Venno Loosaar. Tulemas on ka eriti vinge HELIKOPTERISHOW.

Pileti hind 5€

alla 12 a. lapsed pääsevad üritusele tasuta!

Pidu algab kell 18.00 ja Lõppeb 01.00

Ürituse korraldav MTÜ Koppelmaa Küla selts.

Üritusele saab tulla rongi ja jalgrattaga.

lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

-----------------------------------------------------------------------------

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asubTallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta.Rentida on võimalik nii peamaja, saunamaja või puhkemaja.Suurepärane koht sünnipäeva, pulma või konverentsi korraldamiseks harjumaal.

Endla talu on valminud 2008. aasta suvel ning hoonete ehitusel on kasutatud vaid kvaliteetseid ja loodussõbralikke ehitusmaterjale. Maja katus on ehtsast roost, mis on korjatud Muhumaa randadest. Talu ehitusel on proovitud võimalikult täpselt jäljendada ehtsat eestimaist taluhoonet, et lisada Sinu koosviibimistele ajalooline ja põnev lisamõõde.


-----------------------------------------------------------------

Endla Talus on nüüd palju seiklustegevusi, millega on võimalik tutvuda SIIN


Saunamaja rent, turismitalu harjumaal, konverentsid harjumaal, sünnipäeva koht, peokoht, pulmakoht, pulmad